KONST / Litografier / Färglitografi 13351056
nr 1335 1056
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Barinteriör. Signerad, numrerad 43/190. Oramat löst blad. Motivet: 50x70 cm
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:31:23
14/6 03:46:52
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir